Bannery

Bannery umístěný na domech, plotech.

Nabízíme k pronájmu reklamní billboard o rozměrech 3 m x 1,6 m. Naše reklamní billboardy jsou na viditelných místech. Umístěny tak, aby oslovili co nejvíce zákazníku. Billboard je umístěn v Mělníku, ul. Bezručova, před kruhové křižovatce.

VOLNÉ OD 1. 2. 2021

 

Číst dál: Banner 3m x 1,6m- Mělník, ul. Bezručova

Nabízíme k pronájmu reklamní billboard o rozměrech 4 m x 2 m. Naše reklamní billboardy jsou na viditelných místech. Umístěny tak, aby oslovili co nejvíce zákazníku. Billboard je umístěn v České Lípě, ul. Mimoňská.

VOLNÉ OD 1. 1. 2021

Číst dál: Banner- Česká Lípa u Kauflandu

Nabízíme k pronájmu reklamní banner o rozměrech 3 x 1,5 metru. Billboard je umístěn u frekventovaného parkoviště Kaufland. Denně tady projede cca 4 tisíce lidí. Naše reklamní bannery v těchto rozměrech mají zajímavou cenu. Pokud budete mít zájem, tak nás prosím kontaktujte.

VOLNÉ OD 1. 11. 2020

Číst dál: Bannery u Kauflandu- Nový bor

Nabízíme k pronájmu reklamní banner o rozměrech 3 x 1,5 metru. Billboard je umístěn u frekventované ho parkoviště Penny Market. Denně tady projede cca 2 tisíce lidí. Naše reklamní bannery v těchto rozměrech mají zajímavou cenu. Pokud budete mít zájem, tak nás prosím kontaktujte.

VOLNÉ OD 1. 11. 2020

Číst dál: Banner Cvikov u Penny Marketu