Vážení obchodní partneři,

jsme mladá rozvíjející společnost v pronájmu veškerých ploch. Zaměřujeme se na okolí České Lípy, Mladé Boleslavi, Mělníka, okolí Prahy, samotné Prahy, Liberce, Děčína. Naše plochy jsou umístěny u frekventovaných silnicích, městech, prostě tam kde je hodně lidí. Snažíme se oslovit co nejvíc veřejnosti, Vašich potencionálních zákazníků

 

MediaRent

V dnešní době se každý snaží umístit svou reklamu za každou cenu, nepřemýšlí kdo a kolik lidí reklamu uvidí, zda-li bude mít nějaký pozitivní výsledek. Jsou to Vaše vložené peníze do reklamní plochy a Vy očekáváte navýšení obratů popřípadě zviditelnění na trhu. A právě proto jsme tu mi, aby jsme Vám mohli pronajmout za rozumné ceny reklamní plochu s dobrými výsledky, prostě místa, kde lidé tu Vaší reklamu nepřehlédnou, zprostředkovat výrobu reklamních bannerů, plakátu na euro billboardy, velkoplošné billboardy za nejlepší ceny na trhu, samozřejmostí jsou i jiné rozměry. 

Naše společnost se stará o životní prostředí. Na osvětlení používáme solární energii. Staráme se o údržbu zeleně u cest a kolem reklam.

Podporujeme různé projekty na rozvoj dětí, jako jsou sponzorské dary na různé dětské pobyty v přírodě, mimoškolní aktivitu, zájmové kroužky. 

Poptáváme místa na reklamu

Pokud nám chcete nabídnout nějaké zajímavé místo u hlavní silnice a to na zahradě, štítu domu u obchodního centra, tak nám napište na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo přes kontaktní fomulář nebo volejte na tel: +420 773 575 365, stačí poslat sms zprávu, ozveme se, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy Budeme se na Vás těšit. 

Budeme se těšit na spolupráci,

S pozdravem Břetislav Novák za Media Rent