Bannery Media Rent, výroba reklamních bannerů

Nabízíme výrobu reklamních bannerů v široké škále materiálů a barevností, vždy na základě vašich potřeb a využití. Výrobou reklamních bannerů se zabýváme již několik let a díky oborovým zkušenostem jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším klientům.

 

V případě potřeby vám pomůžeme i s grafickým návrhem reklamního banneru, který s vámi průběžně konzultujeme tak, abyste byli s konečným výsledkem maximálně spokojeni. Vyrábíme reklamní bannery přesně na míru vašim představám.

Výroby grafických návrhů od 200,- Kč, banneru (plachta), mesh banneru (síťovina) malých i velkých rozměrů, plakátů EURO formátu 5,1 x 2,4 m. Ceny banneru se pohybují od 199,- Kč/m2 v gramáži 510g/m2, plakát euro formát od 750,- Kč + DPH 21%.

Tvorba bannerů a reklamních plachet - varianty:

  • banner litý PVC (510 g/m²) - PVC litá, měkká, kvalitní plachtovina s bílým povrchem, odolná proti UV záření a plísním, vhodná pro interiérové a dlouhodobé exteriérové aplikace. Standardně dodáváme se zpěvněnými kovovými oky.
  • banner mesh (350 g/m²) - PVC materiál se síťovanou strukturou a propustností větru, mesh banner je vhodný na místa ve volném prostoru, kde normálně hrozí potrhání větrem
  • banner reflexní - obsahuje speciální reflexní vrstvu, která zajišťuje lepší viditelnost v noci, zejména při odrazu světla.
  • banner do roll-upů - speciální bannerový film, který se používá do těchto prezentačních stojanů.

 Odkaz na výrobu reklamních plachet: www.tisknovak.cz